درخواست مشاوره

مجموعه نپا شما را به خرید بهترین نرم افزار مدیریت آموزشگاه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

استفاده از نرم‌افزار موسسه زبان بر روی انواع دستگاه ها

آنچه در این مقاله می خوانید...

پشتیبانی دستگاه های مختلف از نرم‌افزار موسسه زبانمدیریت موسسه زبان در هر زمان و همه جا
نرم‌افزار موسسه زبان

نرم‌افزار موسسه زبان برای مدیریت هر چه بهتر کارهای موسسه های زبان مورد استفاده قرار می گیرد که از تنوع بالایی برخوردار می باشند. از همین رو لازم است در انتخاب آن ها عوامل مختلفی از جمله امکان استفاده از آن با دستگاه های مختلف را مورد بررسی قرار داد.

پشتیبانی دستگاه های مختلف از نرم‌افزار موسسه زبان

پشتیبانی دستگاه های مختلف از نرم‌افزار موسسه زبان

نرم‌افزار موسسه زبان نوعی نرم‌افزار مدیریتی است که به کمک آن می توان تمام کارهای مدیریتی یک آموزشگاه زبان را انجام داد. اما معمولا سوالی که در رابطه با استفاده از این نوع نرم‌افزار ها به وجود می آید این است که آیا نرم‌افزار مورد نظر امکان اجرا بر روی تمام سیستم عامل ها و دستگاه‌ های مختلف را دارد؟ در واقع این سوال از آن جهت مطرح می شود که شاید زبان‌ آموزان موسسه بخواهند روی لپ تاپ یا تلفن های همراه خود به اطلاعات کلاس و امکانات موسسه دسترسی داشته باشند. همچنین، ممکن است استاد کلاس بخواهد نرم‌افزار را روی کامپیوتر شخصی خود باز کند. به همین دلیل لازم است نر‌م‌افزار موسسه زبان از این امکان پشتیبانی کند.

با توجه به موضوعاتی که بیان شد می توانیم بگوییم که اگر یک نرم‌افزار موسسه زبان تحت وب داشته باشید، همه ی اعضای موسسه می توانند از آن به راحتی و بر روی هر دستگاهی استفاده کنند. اما اگر نرم‌افزار خریداری شده یک نرم‌افزار ویندوزی باشد، نمی توان بر روی دستگاه های دیگر از آن استفاده کرد. بنابراین قبل از خرید و نصب این نوع نرم‌افزار ها لازم است از نوع پشتیبانی آن و نسخه های مختلف آن اطلاعات کافی را داشته باشید تا بتوانید از حداکثر کارایی آن استفاده کنید.

مدیریت موسسه زبان در هر زمان و همه جا

معمولا مدیران موسسه های آموزشی زبان آنقدری فرصت ندارند که بخواهند در هر زمانی در موسسه حضور داشته باشند. از همین رو نیاز به یک مکانیسمی که امکان مدیریت از راه دور را به وجود آورد، احساس می شود. استفاده از نرم‌افزار موسسه زبان این امکان را برای مدیران به وجود می آورد تا در هر مکان و زمانی بتوانند به اطلاعات مدیریتی موسسه دسترسی داشته باشند و در صورت نیاز از راه دور تغییراتی را در آن به وجود آورند. از همین رو می توان گفت که استفاده از این نرم‌افزار ها دغدغه ی مدیران را به حداقل میزان ممکن رسانده است.

ارتباط با کارشناس فروش

جهت خرید این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش:لطیفی

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09902573492

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: karesan081@yahoo.com

درخواست مشاوره

مجموعه نپا شما را به خرید بهترین نرم افزار مدیریت آموزشگاه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس بگیرید