درخواست مشاوره

مجموعه نپا شما را به خرید بهترین نرم افزار مدیریت آموزشگاه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

بررسی استفاده از برنامه اموزشگاه فنی و حرفه ای

آنچه در این مقاله می خوانید...

استفاده از برنامه اموزشگاه فنی و حرفه ایویژگی‌های مهم نرم افزار آموزشگاه
نرم افزار اموزشگاه فنی و حرفه ای

برنامه اموزشگاه فنی و حرفه ای برنامه‌ای مفید است که می‌تواند به راحتی تمامی فرایند های مدیریتی یک آموزشگاه را در اختیار خود بگیرد.

این برنامه امکانات زیادی را در اختیار مدیران آموزشگاه‌های فنی و حرفه ای قرار می‌دهد. قابلیت‌های مختلف به همراه تنظیم آسان و کاربری عمومی باعث شده که استفاده از این نرم‌افزارها در آموزشگاه‌های مختلف رواج پیدا کند.

استفاده از برنامه اموزشگاه فنی و حرفه ای

برنامه اموزشگاه فنی و حرفه ای جنبه‌های مختلف مدیریت یک آموزشگاه فنی و حرفه ای در بر می‌گیرد و البته به مدیران آموزشگاه‌ها اجازه می‌دهد که بسیاری از بخش‌ها و وظایف اداره یک موسسه آموزشی را به‌صورت خودکار در بیاورند.

برنامه اموزشگاه فنی و حرفه ای طیف گسترده‌ای از عملکردها، زمان‌بندی‌های آموزشی، مدیریت پرداخت‌ها و بسیاری از موارد دیگر را بهبود می‌بخشد. در نهایت استفاده از این نرم‌افزار تجزیه و تحلیل بهتری از عملکرد دانش‌آموز و معلمان را به مدیران آموزشگاه‌ها ارائه می‌دهد تا برنامه‌ریزی‌های آموزشی خود را بهتر و جامع‌تر انجام دهند.

ویژگی‌های مهم برنامه اموزشگاه فنی و حرفه ای

ویژگی‌های مهم نرم افزار آموزشگاه

  • بخش ثبت‌نام دانش‌آموز

این بخش در نرم افزار آموزشگاه به شما کمک می‌کند تا تمام فرایندهای ثبت‌نامی دانش‌آموزان را به راحتی انجام دهید. قابلیت‌های مختلف به همراه شخصی‌سازی فرایندهای ثبت‌نام به شما کمک می‌کند که فرایندهای ثبت‌نامی را بهتر و اصولی‌تر انجام دهید.

  • مدیریت آموزشگاه

یکی از مهم‌ترین بخش‌ها در سیستم نرم افزاری مدیریت آموزشگاه فنی و حرفه ای بخش مدیریت آموزشگاه است. در این بخش شما می‌توانید به راحتی کلاس‌ها، برنامه زمان‌بندی آموزشی، هفته‌های آموزشی، وظایف روزانه معلمان و مدرسان کارگاه‌ها و موارد دیگر را مدیریت و بررسی کنید.

  • مدیریت هزینه‌ها

این بخش در نرم افزار آموزشگاهی به شما این امکان را می‌دهد تا هزینه بخش‌های مختلف را در آموزشگاه خود بهتر و جامع‌تر مدیریت کنید. ثبت مبالغ دریافتی، ثبت پرداخت‌های شهریه، ثبت صورتحساب‌های مالی، ثبت یادآوری‌ها جهت دریافت شهریه‌های تقسیط شده و بخش‌های دیگری از جمله امکانات این بخش است.

  • صدور گواهینامه‌های مهارت

نرم افزار مدیریت آموزشگاه به راحتی داده‌های مربوط به دانش‌آموزان را جمع‌آوری و دسته‌بندی می‌کند در نتیجه صدور گواهی مهارت دانش‌آموزان در آموزشگاه‌های فنی و حرفه ای و تأییدیه‌های آن‌ها به راحتی امکان‌پذیر است. تنها با چند کلیک می‌توان پرونده کاملی از دانش‌آموزان را در اختیار داشت.

  • حسابرسی داخلی

یکی از امکانات ویژه قرار داده شده در برنامه اموزشگاه فنی و حرفه ای حسابرسی داخلی آموزشگاه است. این سیستم مالی گردش مالی و تراکنش‌های انجام شده در داخل آموزشگاه را با چند کلیک به‌صورت کامل و مفصل در اختیار شما قرار می‌دهد. همچنین می‌توان اطلاعات قرار داده شده در آن را برای انواع برنامه‌های حسابداری و مالیاتی ارسال کرد.

ارتباط با کارشناس فروش

جهت خرید این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش:لطیفی

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09902573492

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: karesan081@yahoo.com

درخواست مشاوره

مجموعه نپا شما را به خرید بهترین نرم افزار مدیریت آموزشگاه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس بگیرید