درخواست مشاوره

مجموعه نپا شما را به خرید بهترین نرم افزار مدیریت آموزشگاه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

تولید و ساخت نرم افزار مدیریت آموزشگاه زبان انگلیسی

آنچه در این مقاله می خوانید...

تولید و ساخت نرم افزار مدیریت آموزشگاه زبان انگلیسیقابلیت‌های یک برنامه آموزشگاه زبان انگلیسی مناسب
نرم افزار مدیریت آموزشگاه زبان انگلیسی

پیشرفت روز افزون تکنولوژی به ویژه علوم کامپیوتر، باعث شده تا انجام بسیاری از امور ساده و راحت شود. نرم افزار مدیریت آموزشگاه زبان انگلیسی یکی از کاربردی‌ترین نرم‌افزارها در حوزه علوم کامپیوتر است که توانسته است تا حدود زیادی، پیچیدگی و حجم کارهای مربوط به مدیریت آموزشگاه‌های زبان را کاهش دهد.

نرم افزار مدیریت آموزشگاه زبان انگلیسی

تولید و ساخت نرم افزار مدیریت آموزشگاه زبان انگلیسی

یکی از پر رفت و آمدترین مکان‌های آموزشگاهی در سطح کشور، مراکز آموزش زبان انگلیسی است، و قطعاً مدیریت این مراکز نیاز به ابزارهای مدیریتی مناسب دارد.

امروزه نرم افزار مدیریت آموزشگاه زبان انگلیسی یکی از قوی‌ترین، کاربردی ترین و ضروری ترین ابزارهای مدیریتی است که وجود آن در هر آکادمی زبان خارجی لازم و ضروری است.

خوشبختانه شرکت‌های مهندسی نرم افزار مختلف با استفاده از دانش و تبحر نیروی جوان و تحصیل کرده در این زمینه توانسته است انواع نرم افزارهای مدیریت آموزشگاهی را بر مبنای بسیاری از سیستم عامل‌های مرسوم و پرمصرف در میان افراد جامعه، طراحی و ایجاد کرده‌اند و به منظور تسهیل امر مدیریت، در اختیار مدیران آموزشگاه قرار داده اند.

در صورتی که به عنوان مدیر آموزشگاه زبان در صدد تهیه‌ی برنامه آموزشگاه زبان انگلیسی هستید، بهتر است به شرکت‌هایی مراجعه کنید که تخصص و تجربه لازم در زمینه تولید نرم افزارهای مدیریتی را دارند.

قابلیت‌های یک برنامه آموزشگاه زبان انگلیسی مناسب

نرم افزار مدیریت آموزشگاه زبان انگلیسی، در حین اینکه بسیار کاربردی است، بسیار ساده است و یادگیری و کار کردن با آن خیلی راحت است. با استفاده از این نرم افزار، عملیات مربوط به مدیریت به شکل قابل توجهی سریع و سازمان یافته پیش خواهد رفت.

ثبت نام زبان‌آموزان، اطلاعات و مشخصات آن‌ها، ثبت و ذخیره می‌شود. جدول زمان‌بندی کلاس‌ها، انجام عملیات حضور و غیاب زبان‌آموزان، ثبت اطلاعات و مشخصات معلمان و اساتید، ثبت حضور اساتید، آزمون‌های دوره‌ای آموزشگاه، سیستم اطلاع رسانی و ثبت نمرات زبان‌آموزان، تخته سفید آنلاین و کلاس آنلاین،  از جمله قابلیت‌های سیستم مدیریت آکادمی زبان انگلیسی است.

سیستم مدیریت مالی آموزشگاه، گزینه پرداخت شهریه توسط زبان‌آموز، پرداخت حقوق و دستمزد معلمان، حقوق و دستمزد کارکنان، ثبت بدهکاری و محاسبه هزینه‌های آموزشگاه همگی توسط سیستم مدیریت آموزشگاه زبان انگلیسی مناسب انجام می‌شود و به این ترتیب تا حدود زیادی به مدیریت در کنترل و بررسی امور کمک می‌کند.

ارتباط با کارشناس فروش

جهت خرید این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش:لطیفی

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09902573492

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: karesan081@yahoo.com

درخواست مشاوره

مجموعه نپا شما را به خرید بهترین نرم افزار مدیریت آموزشگاه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس بگیرید