درخواست مشاوره

مجموعه نپا شما را به خرید بهترین نرم افزار مدیریت آموزشگاه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

دانلود نرم افزار برای آموزشگاه

آنچه در این مقاله می خوانید...

خصوصیات نسخه دمو برنامه آموزشگاهدانلود نسخه رایگان نرم افزار
نرم آموزشگاهی رایگان

ممکن است این سوال برای ما پیش بیاید که چگونه شرکت های نرم افزاری با وجود هزینه و زمان زیاد، دانلود رایگان نرم افزار مدیریت آموزشگاه را برای کاربران فراهم می کنند؟ بله واقعیت این است که فازهای تولید یک نرم افزار آموزشگاهی که هر کدام از این فازها خود نیاز به یک تیم تخصصی دارد سبب شده است که زمان و هزینه نسبتا زیادی صرف شود تا نرم افزار به مراحل بهره برداری برسد. در پایان کار و پس از اتمام مراحل تست اولیه ، معمولا نسخه ای آزمایشی از نرم افزار است که برای تست و به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار میگیرد که به آن دمو می گویند.

کار با دمو نرم افزارها

خصوصیات نسخه دمو برنامه آموزشگاه

دموی نرم افزار آموزشگاه مجانی

به یک نسخه از نرم افزار آموزشگاه با نام دمو که جهت تست و بررسی و آشنایی با محیط کاربری و امکانات نرم افزار، به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار می گیرد نسخه آزمایشی نرم افزار یا دمو می گویند.

نسخه دمو کمک‌می کند تا کاربران قبل از هر گونه خرید و پرداخت وجه نرم افزار را بسنجند و با انتظارات و نیازمندی های خود مطابقت دهند و سپس آن را خریداری نمایند.

نسخه دمو هرچند ممکن است یک کلیت از نرم افزار را نشان دهد اما در اصل دارای محدودیت هایی است که عملا نمی توان جهت استفاده و مدیریت آموزشگاه از آن استفاده نمود و اجازه گرفتن خروجی های مورد نیاز را به کاربر نخواهد داد.این محدودیت ها ممکن است سلیقه ای و از شرکتی به شرکت دیگر متفاوت باشد.

برای مثال ممکن است در نسخه محدود شده نتوان به تعداد دلخواه رکورد های داده را وارد نمود، معمولا اجازه گزارش گیری را نخواهد داد، چاپ کردن معمولا با واترمارک خواهد بود و موارد بسیاری از این قبیل موانع بر روی نسخه دمو اعمال میشود.

دانلود نسخه رایگان نرم افزار

نرم افزار دمویی رایگان

یک شرکت نرم افزاری در پروژه تولید یک نرم افزار قدرتمند آموزشگاهی از چندین تیم تشکیل شده است که هرکدام وظایف مربوط به یکی از فازهای تولید را برعهده دارند، این تیم ها شامل:

  • تیم تحلیل و بررسی نیازمندی ها
  • تیم طراحی پایگاه داده
  • تیم برنامه نویسی
  • تیم تست
  • تیم نصب و پشتیبانی

بعد از تولید نرم افزار و عبور از فاز تست و نصب دیگر زمان آن می رسد که یک نسخه دمو از آن نیز آماده شود، نسخه دمو نرم افزار مانند نسخه اصلی است با این تفاوت فازهای تولید نرم افزار در آن تکرار نمی شود و تنها محدودیت هایی بر روی نسخه اصلی اعمال شده و عرضه می شود.

به یک نرم افزار آموزشگاهی زمانی می توان اعتماد کرد که توسط یک شرکت نرم افزاری معتبر تولید شده و در پشت آن تیم های قدرتمندی در فازهای مربوطه مشغول به کار باشند. پس اکیدا توصیه می کنیم حتما به این مسأله توجه داشته باشید.

جهت دریافت و دانلود نسخه دمو و رایگان نرم افزار های آموزشگاهی با ما ارتباط بگیرید و با کارشناسان ما در تماس بوده و از مشاوره های آنان به صورت رایگان بهرمند شوید، باشد که بهترین نرم افزار آموزشگاهی مورد نظر خود را انتخاب و خریداری نمایید.

ارتباط با کارشناس فروش

جهت خرید این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش:لطیفی

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09902573492

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: karesan081@yahoo.com

درخواست مشاوره

مجموعه نپا شما را به خرید بهترین نرم افزار مدیریت آموزشگاه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس بگیرید