درخواست مشاوره

مجموعه نپا شما را به خرید بهترین نرم افزار مدیریت آموزشگاه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

سیستم مدیریت آموزشگاه باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟

آنچه در این مقاله می خوانید...

ویژگیهای اصلی سیستم مدیریت آموزشگاهیسایر قابلیت هایی که یک نرم افزار آموزشگاه باید داشته باشد
سیستم مدیریت آموزشگاه-min

سیستم مدیریت آموزشگاه باید چه ویژگیهایی داشته باشد تا بتواند مسئولیت مدیریت عالی و کارآمد را بر عهده داشته باشد و آن را به نحو احسن انجام دهد. قطعا برنامه ای که با استفاده از تحلیل گران با تجربه و مجرب و نیز برنامه نویسان حرفه ای نوشته شده باشد می توان بسیار کارا باشد.

ویژگیهای اصلی سیستم مدیریت آموزشگاهی

ویژگیهای اصلی سیستم مدیریت آموزشگاهی

از دید تخصص نرم افزاری اولین ویژگی که بسیار اهمیت دارد توجه به نیازمندی های آموزشگاه و تحلیل قدرتمند آن است و هر چقدر نرم افزاری بتواند نیازهای آموزشگاه را کاملتر پوشش دهد می توان گفت سایر مراحل تولید نیز در مسیر درستی هستند و این باعث می شود که نتیجه نهایی عالی باشد.

تعبیه نیازمندی های آموزشگاه در نرم افزار مستلزم توجه به تمامی جزئیات نیز می باشد چرا که آموزشگاه های زبان و آموزشگاه های علمی و یا آموزشگاه های سازمان آموزش فنی و حرفه ای و نیز ارشاد اسلامی هر کدام جزئیات مخصوص به خود را دارند و نرم افزاری که برای آموزشگاه فنی و حرفه ای طراحی شده است کاملا متفاوت از نرم افزار آموزشگاه زبان است.

اما اجازه دهید از دید کاربران نیز نگاهی به برنامه داشته باشیم، کاربران معمولا برنامه ای را که زیبا باشد و محیط کاربری جذاب و آسانی داشته باشد به نحوی که بتوانند منطق آن را درک نمایند و با آن به آسانی ارتباط برقرار نمایند را برنامه ای خوب و کارا می دانند.

که البته تمامی خصوصیات فوق نرم افزار آموزشگاه ۰ و ۱ به نحو احسنت پیاده سازی شده اند و شما در نهایت با محصولی روبه هستید که دارای رابط کاربری (GUI) بسیار زیبا و آسان می باشد همچنین به نیازمندی های آموزشگاه بسیار موشکافانه پرداخته شده است و برای هر آموزشگاه نسخه مخصوص به آنها تولید و عرضه شده است.

سایر قابلیت هایی که یک نرم افزار آموزشگاه باید داشته باشد

سایر قابلیت هایی که یک نرم افزار آموزشگاه باید داشته باشد

نرم افزار باید به آسانی نصب شود باید امنیت بالایی داشته باشد و کاربران به سطح دسترسی و نام کاربری و رمز عبور خود به برنامه وارد شوند. باید ذخیره اطلاعات و جستجوی نرم افزار آسان و سریع باشد. چاپ اطلاعات در جاهای مختلف میسر باشد. پشتیبان گیری و بازیابی  اطلاعات به آسانی و در دوره های مختلف انجام شود.

حسایداری یک نرم افزار آموزشگاهی خوب باید آسان و قابل فهم باشد. انواع مختلفی از گزارشات را داشته باشد و گزارش گیری به روش های مختلف قابل انجام باشد. به همراه ده ها خصوصیت خوب دیگر که با کار کردن با نرم افزار به وضوح آنها را مشاهده خواهید نمود.

ارتباط با کارشناس فروش

جهت خرید این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش:لطیفی

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09902573492

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: karesan081@yahoo.com

درخواست مشاوره

مجموعه نپا شما را به خرید بهترین نرم افزار مدیریت آموزشگاه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس بگیرید