درخواست مشاوره

مجموعه نپا شما را به خرید بهترین نرم افزار مدیریت آموزشگاه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

شما در مورد نرم افزار مدیریت آموزشگاه ۰ و ۱ چه فکر می کنید؟

آنچه در این مقاله می خوانید...

دلیل استفاده از نرم افزار مدیریت آموزشگاهنحوه عملکرد برنامه آموزشگاهی ۰ و ۱
نرم افزار مدیریت آموزشگاه ۰ و ۱

نرم افزار مدیریت آموزشگاه ۰ و ۱ راهبردی بسیار عالی برای شکوفاسازی توانمندی های آموزشگاه است که شامل عملکرد صحیح مربیان و اساتید و نیز سایر پرسنل می باشد. به مدیران توصیه می کنم که حتما این برنامه بسیار کاربردی و کارا را تهیه نمایند البته اگر می خواهند آموزشگاه آنها در دنیای رقابتی امروز سخنی برای گفتن داشته باشد.

نمای آماکریت برنامه 0 و 1

دلیل استفاده از نرم افزار مدیریت آموزشگاه

تجربه من در ۱۵ سال اخیر نشان داده است که برنامه مدیریتی آموزشگاه توانسته است تا مدیرانی را که با مشکلات متعدد روبه رو بوده اند به مدیرانی اثر بخش و مایه مباهات دیگران تبدیل نماید البته به شرط اینکه برنامه را به درستی نصب و آموزش های لازم را در این زمینه ببینند و آن را صورت جامع و کامل به کار گیرند.

امکاناتی که در این برنامه وجود دارند چیزی فراتر از فرم های معمولی و خسته کننده سایر برنامه های هستند. هدف از تولید این نرم افزار مدیریتی شناسایی مشکلات متعدد آموزشگاه ها و نیز شناسایی مراحل مختلفی است که باید طی شوند تا یک آموزشگاه ایده آل را بتوان به وجود آورد و کارکنان را در انجام تکالیف محوله و به کارگیری شیوه های درست یاری نمود.

در این برنامه پیشنهادات مدیران و نیز صاحب نظران حوزه آموزش به صورت جامع گنجانده شده است که همراه با پژوهش هایی که در این زمینه انجام شده است سبب شد تا نرم افزاری جامع و کامل برای این کاربران عزیز تولید و عرضه گردد. خوشبختانه نرم افزار آموزشگاهی ۰ و ۱ توانسته است رضایت نزدیک به ٪۱۰۰ کاربرانش را فراهم نماید.

نرم افزار آموزشگاهی ۰ و ۱

نحوه عملکرد برنامه آموزشگاهی ۰ و ۱

این نرم افزار به نحوی طراحی شده است تا رفتارهای انجام شده منجر به انجام تکالیف و وظایف لازم شود بعنی با انجام ورودی های اندکی که با کمترین تایپ نیز همراه است برنامه خروجی های لازم  را ارائه می نماید و تنها وظیفه کاربر ورود داده ها می باشد که به صورت روزانه و یا هفتگی و ماهانه و غیره باید وارد شود. این وظایف ورود داده را ممکن است مدیریت انجام دهد یا منشی و یا سایر کاکنان آموزشگاه مانند اساتید.

نرم افزار آموزشگاهی و کارتابل کاربران

در هر صورت می توان وظایف را بین تمامی عوامل آموزشگاه تقسیم نمود به این صورت که هر کاربر با نام کاربری و رمز عبور خود وارد نرم افزار می شود و وظایف خود را انجام میدهد. تا در نهایت تمامی کارهای آموزشگاه به صورت موازی و بسیار سریع انجام شود. از خصوصیات بارز آن محیط گرافیلی زیبا و بسیار آسان آن می باشد که سبب شده است تا کاربران اگر ساعت ها هم با آن کار کنند خسته نشوند.

ارتباط با کارشناس فروش

جهت خرید این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش:لطیفی

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09902573492

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: karesan081@yahoo.com

درخواست مشاوره

مجموعه نپا شما را به خرید بهترین نرم افزار مدیریت آموزشگاه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس بگیرید