درخواست مشاوره

مجموعه نپا شما را به خرید بهترین نرم افزار مدیریت آموزشگاه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

شناخت انواع برنامه اموزشگاه فنی و حرفه ای

آنچه در این مقاله می خوانید...

روش های مدیریت آموزشگاه فنی و حرفه ای۱- مدیریت به روش سنتی و دستی۲- مدیریت به روش نیمه سنتی۳-مدیریت به روش مدرن و نرم افزاریخصوصیات یک برنامه آموزشگاه فنی و حرفه ای
نرم افزار اموزشگاه فنی و حرفه ای

آموزشگاه های فنی و حرفه ای وابسته به سازمان آموزش فنی و حرفه ای دارای سیستمی کاملا متفاوت با سایر آموزشگاه ها هستند، از این رو نیازمند برنامه اموزشگاه فنی و حرفه ای به صورت خاص هستیم که شرکت تولید کننده ی آن، در تحلیل نیازمندی ها به خوبی این سیستم را شناخته باشد و برنامه اموزشگاه فنی و حرفه ای کاملا کاربردی و متناسب با آموزشگاه فنی و حرفه ای را عرضه نماید.

بهترین نرم افزار آموزشگاه زبان

روش های مدیریت آموزشگاه فنی و حرفه ای

قیمت نرم افزار مدیریت آموزشگاه

به راستی که کاغذبازی ها و زونکن گردی در یک آموزشگاه فنی و حرفه ای بسیار بیشتر از سایر موسسات آموزشی است که متاسفانه مقدار زیادی از زمان مدیران را به خود اختصاص میدهد.

سه متد برای مدیریت آموزشگاه فنی و حرفه ای را می توان مورد بررسی قرار داد؛

۱- مدیریت به روش سنتی و دستی

در این روش مدیر آموزشگاه به صورت دستی به امور مدیریت آموزشگاه خود می پردازد و تمامی نامه نگاری های اداری، ثبت نام دانشپذیران و امور مربوط به مربیان و تکمیل فرم ها و قراردادها و بایگانی آنها همگی به صورت دستی است که روشی زمانبر، خسته کننده و هزینه بر است.

در روش مدیریت سنتی گاها می بینیم که مدیر‌ یا منشی برای پیدا کردن یک شماره تلفن زمان زیادی را به ورق زدن دفتر تلفن سپری می کند در حالی که با استفاده از دفتر تلفن نرم افزار، شماره تلفن در یک چشم بهم زدن نمایان میشود و یا مدارک کارآموز مورد نظر تنها با یک کلیک نمایش داده می شود.

۲- مدیریت به روش نیمه سنتی

در روش نیمه سنتی مدیر آموزشگاه گاها از کامپیوتر و از نرم افزارهایی مانند اکسل و ورد در کنار روش دستی نیز استفاده می کند، این روش نیز اتفاقا به دلیل نبود یک سیستم یکپارچه و اجبار در تکرار کارها باز هم زمانبر است و گاها خستگی آن از روش سنتی نیز بیشتر است.

۳-مدیریت به روش مدرن و نرم افزاری

یک برنامه اموزشگاه فنی و حرفه ای مخصوص که با ابزارهای خاصی که در اختیار شما قرار میدهد، بسیار سریعتر و دقیق تر و البته خیلی آسان تر مدیریت آموزشگاه را پیش می برد و مدیران می توانند زمان فراغت بیشتری داشته باشند تا با آرامش به پیاده سازی ایده های خود و تبلیغات و جذب کارآموز بیشتر بپردازند.
می توانید جهت آشنایی به چگونگی خدمات نرم افزاری شرکت نپا و انواعی از تولیدات آن با کلیک بر روی نرم افزارهای آموزشگاهی اطلاعات بیشتری در این زمینه کسب نمایید.

خصوصیات یک برنامه آموزشگاه فنی و حرفه ای

دانلود نرم افزار مدیریت آموزشگاه

یک برنامه اموزشگاه فنی و حرفه ای باید چه خصوصیاتی داشته باشد تا با انتخاب آن این اطمینان خاطر را داشته باشیم که مدیریت را به صاحبش سپرده ایم؟

صرفا ما نرم افزاری خریداری کنیم که مثلا دارای امکاناتی مانند ثبت نام، کلاس، امور مدرسان و …باشد و به کلیات تمرکز داشته باشد را نمی توان انتخاب مناسبی به شمار آورد چرا که:

آموزشگاه فنی و حرفه ای دارای سیستمی منحصر بفرد است و تمامی موارد آن چهاچوب خاصی دارد و باید دقیقا همه آنها رعایت شوند تا بتوان طبق دستورالعمل های سازمان آموزش فنی و حرفه ای پیش رفت و به مدیریتی صحیح دست یافت.

یکی از نرم افزارهایی که در این زیمنه تولید شده است و  پوشش دهنده کامل و جامع همه قسمت های آموزشگاه های فنی و حرفه ای است و کار کردن با آن نیز بسیار آسان میباشد، برای دیدن ۱۰۱ توانایی برنامه آموزشگاه فنی و حرفه ای بر روی  نرم افزار مدیریت آموزشگاه فنی و حرفه ای  کلیک نمایید.

ارتباط با کارشناس فروش

جهت خرید این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش:لطیفی

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09902573492

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: karesan081@yahoo.com

درخواست مشاوره

مجموعه نپا شما را به خرید بهترین نرم افزار مدیریت آموزشگاه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس بگیرید