درخواست مشاوره

مجموعه نپا شما را به خرید بهترین نرم افزار مدیریت آموزشگاه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مدیریت آموزشگاه فنی و حرفه‌ای با نرم افزار ۰ و ۱

آنچه در این مقاله می خوانید...

مدیریت آموزشگاه فنی و حرفه ای با برنامه مخصوصنرم افزار آموزشگاه فنی  ۰ و ۱
مدیریت آموزشگاه فنی و حرفه ای

مدیریت آموزشگاه فنی و حرفه ای به دلیل حجم وسیعی از کارهای مربوط به سازماندهی کارآموزان و نیز امور مربوط به سازمان و مراکز براستی که کاری بس وقت گیر و دشوار است و نیازمند نرم افزاری کاربردی می باشیم تا بتواند همه این امور را پوشش داده و کار را آسان نماید.

مدیریت آموزشگاه فنی و حرفه ای با برنامه مخصوص

مدیریت آموزشگاه فنی و حرفه ای با برنامه مخصوص

یک نرم افزار  اختصاصی شده برای آموزشگاه فنی و حرفه ای می تواند دستیار قدرتمندی برای مدیران در این عرصه باشد چرا که با صرفه جویی در زمان و انرژی و نیز با انجام همه کارها با دقت بالا سبب میشود تا مدیر بتواند به امور مهمتری بپردازد و در نتیجه آموزشگاه روز به روز در میان رقبایش قدرتمندتر می درخشد.

اما توجه به این نکته بسیار اهمیت دارد که نرم افزار باید مخصوص باشد و از بکارگیری نرم افزارهایی که به صورت کلی برای همه نوع آموزشگاهی طراحی شده است جدا خودداری نمایید چرا که هر آموزشگاه ساز و کار مخصوص به خود را دارد بنابراین نمی توان یک نسخه را برای همه آموزشگاه ها تجویز نمود.

در این میان آموزشگاه فنی و حرفه ای کاملا متفاوت از سایر آموزشگاه ها می باشد و سیستم منحصر به فرد خود را دارد که این خود می طلبد که نرم افزارش به تمامی جزئیات به صورت ریز پرداخته باشد یعنی تحلیل آن قدرتمند باشد و هر آنچه را که در این آموزشگاه ها به صورت دستی انجام می شود توسط برنامه ای قدرتمند به صورت اتومات انجام شود.

نرم افزار مدیریت آموزشگاه فنی و حرفه ای

نرم افزار آموزشگاه فنی  ۰ و ۱

نرم افزار مدیریت آموزشگاه فنی و حرفه ای نسخه ای است  که کاملا منطبق بر این آموزشگاه ها می باشد و تمامی نیازمندی های آنها را مو به مو در خود تعبیه نموده است و هیچ نکته ای از قلم نیافتاده است، نرم افزاری با امکانات متعدد، با ظاهر کاربری بسیار زیبا و کاربر پسند و نیز با سرعت فوق العاده بالا.

همین حالا می توانید نرم افزار خود را خریداری نموده و در چند دقیقه آن را نصب نموده و بهره برداری نمایید، نگران نباشید نصب برنامه بسیار آسان است و یک ستاپ فارسی در مسیر نصب شما را همراهی و راهنمایی می نماید.

 

ارتباط با کارشناس فروش

جهت خرید این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش:لطیفی

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09902573492

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: karesan081@yahoo.com

درخواست مشاوره

مجموعه نپا شما را به خرید بهترین نرم افزار مدیریت آموزشگاه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس بگیرید