درخواست مشاوره

مجموعه نپا شما را به خرید بهترین نرم افزار مدیریت آموزشگاه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مزایای خرید نرم افزار مدیریت آموزشگاه فنی و حرفه‌ای

آنچه در این مقاله می خوانید...

مزایای خرید نرم افزار مدیریت آموزشگاه فنی و حرفه‌ایقابلیت‌های یک نرم‌افزار مدیریت آموزشگاه فنی و حرفه‌ای کاربردی
نرم افزار مدیریت آموزشگاه فنی و حرفه ای

نرم افزار مدیریت آموزشگاه فنی و حرفه ای، پیچیدگی امور، ارتباط فیزیکی افراد، حجم کارهای مربوط به مدیریت را تا حدود زیادی کاهش می دهد. به این ترتیب مدیریت می‌تواند بیشتر تمرکز و توجه خود را بر روی ارتقا سطح کیفی آموزشگاه و بالا بردن سطح دانش‌آموزان قرار دهد.

مزایای خرید نرم افزار مدیریت آموزشگاه فنی و حرفه‌ای

مزایای خرید نرم افزار مدیریت آموزشگاه فنی و حرفه‌ای

آموزشگاه فنی حرفه‌ای یکی از واحدهای آموزشی است که به دلیل تنوع دوره‌های آموزشی و وجود گروه‌های آموزشی مختلف می‌تواند مدیریت پیچیده‌ای داشته باشد.  مهندسین نرم‌افزار و برنامه‌نویسان توانسته‌اند با طراحی و ساخت نرم افزار مدیریت آموزشگاه فنی و حرفه‌ای تا حدود زیادی از پیچیدگی مدیریت امور مختلف در آموزشگاه کم کند.

مدیریت آموزشگاه با استفاده از نرم‌ افزار مدیریت آموزشگاه فنی و حرفه ای کاربردی و مناسب می‌تواند علاوه بر اینکه با هزینه کمتر و و بهره‌وری بیشتر به مدیریت آموزشگاه‌ها بپردازد و گروه‌ها و بخش‌های مختلف را به صورت یکپارچه و در آن واحد مدیریت و رسیدگی کند، بنابراین می‌تواند تمرکز و توجه خود را برای ارتقا سطح کیفی آموزشگاه و بالا بردن سطح دانش‌آموزان قرار دهد.

طراحان نرم‌افزار مدیریت، قادر هستند به صورت کاملاً خصوصی ظاهر و گرافیک رابط کاربری را مطابق با سلیقه کاربر و مدیریت آموزشگاه طراحی کنند؛ همچنین مطابق با نیاز و نحوه کارکرد آموزشگاه قابلیت‌های مختلفی را در نرم‌افزار ایجاد کنند.

قابلیت‌های یک نرم‌افزار مدیریت آموزشگاه فنی و حرفه‌ای کاربردی

علاوه بر اینکه نرم افزار باید رابط  کاربری جذاب و زیبایی داشته باشد باید بتواند خواسته کاربر را تأمین کند و به دور از هر گونه پیچیدگی، کاربر بتواند پس از یک دوره آموزش کوتاه به راحتی از آن استفاده کند.

مدیریت باید بتواند از طریق نرم افزار مدیریت آموزشگاه فنی و حرفه ای ورود و خروج کارکنان، مربیان، و دانش‌آموزان را بررسی کند؛ تعداد روزها و ساعات حضور مدرسان و مدت زمان تدریس آن‌ها در طول هفته را بررسی کند. برنامه‌ریزی دقیق کلاس‌ها از جمله تخصیص کلاس، استاد و حداکثر ظرفیت کلاس، برنامه‌ریزی برای برگزاری آزمون‌های دوره‌ای و پایانی، صدور ریزنمرات و کارنامه‌های دانش‌آموزان، امکان اطلاع رسانی به موقع و دقیق به کارکنان، دانش‌آموزان و مربیان؛ مدیریت ثبت نام و ثبت اطلاعات و مشخصات دانش‌اموزان؛ ثبت اطلاعات کارکنان و مربیان و دسترسی سریع و آسان به اطلاعات شخصی افراد؛ بررسی وضعیت درسی و سطح آموزشی دانش‌آموزان؛ ایجاد گزارش، جداول و نمودارهای مربوط به آمار آموزشگاه؛ کنترل هزینه‌ها، فاکتور‌ها، پرداخت‌ها؛ ارتباط با ابزارها و سیستم مدیریت حسابداری اموزشگاه، از جمله قابلیت‌های یک نرم افزار مدیریت کاربردی و مفید برای آموزشگاه هستند.

ارتباط با کارشناس فروش

جهت خرید این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش:لطیفی

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09902573492

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: karesan081@yahoo.com

درخواست مشاوره

مجموعه نپا شما را به خرید بهترین نرم افزار مدیریت آموزشگاه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس بگیرید