درخواست مشاوره

مجموعه نپا شما را به خرید بهترین نرم افزار مدیریت آموزشگاه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

نرم افزار های آموزشگاهی زبان، فنی و حرفه ای، علمی، هنری

آنچه در این مقاله می خوانید...

مشاوره رایگان انتخاب نرم افزارارائه نرم افزار های آموزشگاهی متناسب فرایند نصب و راه اندازی نرم افزار های آموزشگاهی آموزش کار با نرم افزار های آموزشگاهیپشتیبانی و خدمات پس از نصبارائه آپدیت های جدید رایگانلیستی از نرم افزارهای مدیریت آموزشگاه
نرم افزار مدیریت آموزشگاه فوق سریع

نرم افزارهای آموزشگاهی زبان، فنی، علمی، هنری و … را اگر بخواهیم بهتر بشناسیم باید بگویم به مجموعه ای از فرم ها، ابزارها و ماژول هایی که به صورت خاص طراحی و تولید شده اند و در کنار هم به صورت مجتمع و یکپارچه گرد آمده اند تا بتوانند یک سیستم آموزشگاهی را به صورت دقیق و سریع و باصرف زمان و انرژی کمتری نسبت به روش دستی مدیریت نمایند نرم افزار آموزشگاهی می گوییم.

البته وقتی می گوییم به صورت خاص طراح شده باشند منظور این است که برنامه هر نوع آموزشگاه، خاص همان آموزشگاه است و با دیگری تفاوت دارد. در اینجا به بعضی از خدماتی که شرکت نرم افزاری ۰ و ۱ نپا به کاربران نرم افزارهایش ارائه میکند اشاره مینماییم:

نرم افزارهای آموزشگاهی زبان، فنی، علمی، هنری

مشاوره رایگان انتخاب نرم افزار

پشتیبانی تلفنی و واتساپ

مشاوره های رایگان کارشناسان متخصص و مشاورین با تجربه در مجموعه نرم افزاری  ۰ و ۱ نپا را که با هدف انتخاب بهترین برنامه آموزشگاه متناسب باآموزشگاهتان ارائه می شوند را هر زمان که خواستید کافیست که با مار ارتباط بگیرید و البته که انتخاب یک برنامه آموزشگاهی خوب می‌تواند از طریق بهره گیری از نظرات حرفه ای کارشناسان قبل از هر گونه اقدام به خرید باشد.

ارائه نرم افزار های آموزشگاهی متناسب

نرم افزار آموزشگاهی برای مدیریت آموزشگاه

برسی آموزشگاه از جهات مختلف با توجه به تجربه چندین ساله در زمینه مدیریت آموزشگاه توسط برنامه مختلف و آشنایی کامل با چم و خم های آموزشگاه های مختلف سبب شده است تا بتوانیم نرم افزار مناسب به هر آموزشگاه را ارائه نماییم.

فرایند نصب و راه اندازی نرم افزار های آموزشگاهی

نرم افزار مدیریت آموزشگاه زبان و ۵ معجزه آن

کاربران مجموعه برنامه های صفرویک بدون هیچ گونه نگرانی از چگونگی نصب نرم افزارها، به کمک کارشناسان بخش نصب و پشتیبانی به آسانی نرم افزار را نصب و به مرحله بهره بردای می رسانند ضمن اینکه این نرم افزارها و سایر متعلقات آنها مانند پایگاه داده دارای ستاپ فارسی و به صورت یک پک نصبی است که کاربر تنها با کلیک بر روی چند دکمه به آسانی و در چند دقیقه نصب می شوند.

آموزش کار با نرم افزار های آموزشگاهی

نرم افزار مدیریت آموزشگاه فنی و حرفه ای

پس از نصب هر یک از نرم افزار های آموزشگاه با درخواست کاربر، آموزش هر قسمت که نیاز باشد توسط کارشناسان بخش پشتیبانی به صورت های مختلف همچون ارسال ویدیوها آموزشی، ارسال تصاویر راهنما، ویدیو کنفرانس مجازی، تلفن و واتساپ و ….ارائه می گردد.
البته همانطور که می دانید کار کردن با نرم افزارهای نپا بسیار آسان و معمولا کاربران پس از کمی سرو کله زدن با نرم افزار با روال کار آن آشنا شده و به راحتی با آن ارتباط برقرار می نمایند.

پشتیبانی و خدمات پس از نصب

پشتیبانی بعد از نصب

بعد از نصب نرم افزار مدیریت آموزشگاه ۰ و ۱ و در صورت لزوم آموزش کار با آن و سایر خدمات پشتیبانی همچنان ادامه دارد و کارشناسان ما به صورت ۲۴ ساعته و درتمامی ایام هفته و حتی در روزهای تعطیل پاسخگوی کاربران هستند و کاربر می تواند از طریق تلفن و یا واتساپ و سایر شبکه ها اجتماعی با کارشناس ارتباط گرفته و نیازها و سوالات خود را مطرح نماید.

لازم به ذکر است که مجموعه نپا دارای قدرتمند ترین خدمات پشتیبانی است که معمولا رضایت ۱۰۰٪ کاربران را به همراه داشته است.

ارائه آپدیت های جدید رایگان

نرم افزار آموزشگاهی

نرم افزارهای این مجموعه به تناسب زمان و تغییراتی که در سیستم های آموزشگاهی به وجود می آید و همچنین پیشرفت تکنولوژی و توانمندی های جدید معمولا هر از چند گاهی بروزرسانی میشوند و این نسخه های آپدیت شده بدون هیچ گونه دریافت هزینه ای بر روی برنامه کاربر اعمال میشود.

لیستی از نرم افزارهای مدیریت آموزشگاه

در این قسمت لیستی از نرم افزارهای آموزشگاهی که در شرکت برنامه نویسی ما ارائه می شوند را مشاهده می نمایید.

برای دریافت اطلاعات بیشتر و خواندن مقالاتی در مورد هرکدام از برنامه های آموزشگاهی می توانید با کلیک بر روی هر یک از موارد فوق با مقاله مربوط به آن لینک شوید و همچنین می توانید با پر کردن فرم مشاوره در این سایت با کارشناسان مار ارتباط بگیرید و نرم افزار مناسب خود را انتخاب نمایید.

ارتباط با کارشناس فروش

جهت خرید این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش:لطیفی

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09902573492

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: karesan081@yahoo.com

درخواست مشاوره

مجموعه نپا شما را به خرید بهترین نرم افزار مدیریت آموزشگاه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس بگیرید