درخواست مشاوره

مجموعه نپا شما را به خرید بهترین نرم افزار مدیریت آموزشگاه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

نرم افزار آموزشگاهی صفر و یک

آنچه در این مقاله می خوانید...

دلایل استفاده از نرم افزار آموزشگاهی صفر و یکبرنامه صفر و یک برای کدام آموزشگاه ها مناسب است؟
نرم افزار آموزشگاه

نرم افزار آموزشگاهی صفر و یک با هسته ای محکم قدرتمند ترین و در عین حال آسان ترین برنامه مدیریت آموزشگاه است که دارای رابط کاربری (GUI) زیبا و کاربر پسند و همچنین امکانات کامل و متنوع و در نهایت پوشش دهنده تمامی نیازمندی های کاربران است.

نرم افزار مدیریت آموزشگاه ۰ و ۱ بنا بر نیاز تعدادی از آموزشگاه های مختلف تولید و طراحی شد که در فازهای مختلف تولید برنامه حضور نمایندگان و مدیران این آموزشگاه ها در کنار تیم تولید سبب شد تا سیستمی کاملا کاربری متولد شود که به جرات می توان گفت نمونه آن وجود ندارد.

دلایل استفاده از نرم افزار آموزشگاهی صفر و یک

نرم افزار صفر و یک برنامه ای کاملا جامع و کامل است به این دلیل که به درخواست و اسرارهای پی در پی تعدادی از مدیران تولید و عرضه شد و بیشترین زمانی که صرف تولید نرم افزار مدیریت آموزشگاهی ۰ و ۱ شد در فاز تحلیل و سنجش نیازمندی ها بود و ماه هایی متوالی تحقبقات فراوان بر روی نیازمندی های آموزشگاه های مختلف سبب شد تا این برنامه آموزشگاه امروز سربلند حرفی برای گفتن داشته باشد.

سرعت نرم افزار صفرویک فوق العاده بالا میباشد چرا که در تولید این برنامه قدرتمند از آخرین متدولوژی ها در فازهای طراحی پایگاه داده ها و نیز برنامه نویسی استفاده شده است.

کار کردن با برنامه آموزشگاه صفرویک بسیار آسان و راحت است چرا که همواره بر این باور هستیم یک برنامه قدرتمند زمانی کاربردی است که علاوه بر پوشش تمام نیازمندی ها و همچنین اختصاصی بودن برنامه برای آموزشگاه های مختلف دارای یک محیط کاربری و رابط آسانی نیز باشد.

از قابلیت های دیگر برنامه آموزشگاهی ۰ و ۱ سریع بودن نمایش و کار با ابزارهای مختلف بدون هیچ گونه هدر دادن وقت کاربران و همچین سرعت برق وباد جستجوی اطلاعات و در نهایت فیلتر کردن داده ها بر اساس تمامی فیلدهای اطلاعاتی است.

به همراه ده ها خصوصیات خوب دیگری که در زمان کار با آن بیشتر درک خواهید نمود.

برنامه صفر و یک برای کدام آموزشگاه ها مناسب است؟

نرم افزار آموزشگاهی ۰۱ به صورت اختصاصی برای آموزشگاه های مختلف پیکر بندی شده است ضمن اینکه تمامی امکانات لازم در همه برنامه ها تعبیه شده است و بعضی از این امکانات مانند جستجو و حسابداری و گزارشات و ثبت نام و… در همه برنامه ها به صورت پایه وجود دارد اما بعضی دیگر ممکن است با هم متفاوت باشد برای مثال در برنامه آموزشگاه فنی و حرفه ای امکانات خاصی برای تکمیل پرونده مربیان لازم است که در برنامه مخصوص آموزشگاه زبان این امکانات به شیوه ای دیگر تغییر کرده است.
یا مثلا نحوه تعریف کلاس های برنامه آموزشگاه رانندگی با تعریف دوره ها در نرم افزار آموزشگاه موسیقی متفاوت است

بنابراین نسخه های مختلقی از نرم افزار برای آموزشگاه های مختلف تولید و عرضه شده است که در حال حاضر در صدها آموزشگاه در سراسر کشور و حتی خارج از کشور در حال بهره برداری هستند از جمله این برنامه ها می توان به:

 

ارتباط با کارشناس فروش

جهت خرید این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش:لطیفی

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09902573492

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: karesan081@yahoo.com

درخواست مشاوره

مجموعه نپا شما را به خرید بهترین نرم افزار مدیریت آموزشگاه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس بگیرید