درخواست مشاوره

مجموعه نپا شما را به خرید بهترین نرم افزار مدیریت آموزشگاه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

نرم افزار آموزشگاه زبان با مدیریتی آسان و سریع

آنچه در این مقاله می خوانید...

نرم افزار آموزشگاه زبان و مدیریت آسان آموزشگاهسرعت در مدیریت آموزشگاه با برنامه آموزشگاهی ۰ و ۱
نرم افزار آموزشگاه زبان

نرم افزار آموزشگاه زبان با مدیریتی آسان و سریع روشی نوین برای مدیریت آموزشگاه های زبان با کارایی و امنیت بالا می باشد. نرم افزاری دقیق، آسان و سریع که در نوع خود بی نظیر است. این نرم افزار کاربردی علاوه بر اینکه به تمامی نیازمندی های این آموزشگاه توجه نموده است دارای یک رابط کاربری منحصر به فرد می باشد.

نرم افزار آموزشگاه زبان و مدیریت آسان آموزشگاه

افزایش تعداد زبان آموزان در آموزشگاه های زبان که نیازمند مدیریت صحیح، دقیق و سریع است را می توان با کمک ابزارهایی که برای این کار طراحی و تولید شده اند انجام داد. یکی از این ابزارها که می تواند در این زمینه بسیار سودمند باشد و یاریگر مدیران و موسسان آموزشگاه ها باشد برنامه کاربردی آموزشگاه زبان می باشد.

از طرفی هر چقدر تعداد زبان آموزان افزایش یابد قطعا مدیریت آن ها زمانبر خواهد بود که این مدیریت می تواند از ثبت نام آنها آغاز شود و تا زمان دریافت سرتیفیکت و کارنامه و گواهینامه ادامه داشته باشد و از طرف دیگر نیازمند دقت لازم بالا برای انجام حسابداری و امور مالی مربوط به زبان آموزان و سایر پرسنل و مربیان می باشیم.

یک نرم افزار خوب می تواند تمامی امور را در کمترین زمان ممکن انجام دهد و شما با وارد نمودن تعداد اندکی اطلاعات می توانید هر آنچه را که لازم دارید از خروجی دریافت نمایید. برای مثال شما زبان آموزی را ثبت می نمایید و دیگر همه چیز را به برنامه بسپارید تا خود امور مربوط به شهریه ها و نیز کارنامه و گواهینامه و حضور و غیباب و نیز دفتر تلفن و… را انجام دهد.

نرم افزار آموزشگاه زبان و مدیریت آسان آموزشگاه

سرعت در مدیریت آموزشگاه با برنامه آموزشگاهی ۰ و ۱

امروزه با دلیل مشغله های کاری در زندگی نیازمند ابزاری هستیم تا در کمترین زمان ممکن بتواند امور مربوطه را برایمان انجام دهد و بخصوص در آموزشگاه ها این امر بسیار حائز اهمیت است چرا که مدیران می توانند زمان خود را صرف امور مربوط به زبان آموزان و نیز تبلیغات و پیاده سازی ایده های جدید نمایند و با کمک نرم افزار از زمان خود استفاده بهتری نمایند.

براستی نرم افزار مدیریت آموزشگاه از لحاظ سرعت در نوع خود بی نظیر است، و این سرعت عمل را شما در کنار دقت بالا در همه جای برنامه مشاهده خواهید نمود از سرعت بالای نمایش فرم های مختلف گرفته تا سرعت در پشتیبان گیری و بازیابی اطلاعات و یا سرعت بالای جستجوی اطلاعات مورد نظر ووو…

همچنین شما می توانید به سرعت یک دانشپذیر را در کمترین زمان ممکن ثبت نام نمایید و امور مربوط به شهریه ها و سایر امور مربوط به دانشپذیر را آماده داشته باشید و هیچ گاه نیازی به دوباره کاری ندارید ضمن اینکه ثبت نام به کمک فیلد های باشو انجام میشود و با کمترین تایپ قابل انجام است.

ارتباط با کارشناس فروش

جهت خرید این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش:لطیفی

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09902573492

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: karesan081@yahoo.com

درخواست مشاوره

مجموعه نپا شما را به خرید بهترین نرم افزار مدیریت آموزشگاه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس بگیرید