درخواست مشاوره

مجموعه نپا شما را به خرید بهترین نرم افزار مدیریت آموزشگاه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

نرم افزار آموزشگاه فنی و حرفه ای بسیار ارزان

آنچه در این مقاله می خوانید...

داستان تولید نرم افزار آموزشگاه فنی و حرفه ای ۰ و ۱خصوصیات نرم افزار آموزشگاه فنی و حرفه ای چیست؟نرم افزار آموزشگاهی ۰ و ۱ چگونه به ما کمک می کند؟۰ و ۱ به مدیران آموزشگاه دیگر چه کمکی می تواند بکند؟در مورد اساتید چه کاری می تواند برای ما انجام دهید؟نرم افزار ۰ و ۱ چقدر ظرفیت ذخیره اطلاعات دارد؟آیا می توان از اطلاعات پشتیبان گرفت؟سیستم حسابداری و ثبت شهریه ها به چه صورت است؟گزارشات در نرم افزار آموزشگاهی ۰ و ۱نرم افزار ۰ و ۱ چه امکانات جانبی دیگری دارد؟قیمت نرم افزار آموزشگاه فنی و حرفه ای ۰ و ۱چگونه نرم افزار ۰ و ۱  را تهیه نمایم
کار با نرم افزار آموزشگاه

اگر شما مدیر آموزشگاه فنی و حرفه ای هستید و تصمیم به خرید نرم افزار مدیریت آموزشگاه فنی و حرفه ای دارید و اینکه کارایی و قیمت هم برایتان اهمیت دارد پس با ما همراه باشید تا بهترین نرم افزار موجود را به شما معرفی نماییم و شما را با امکانات و توانایی های منحصر به فرد آن آشنا نماییم.

داستان تولید نرم افزار آموزشگاه فنی و حرفه ای ۰ و ۱

مدیران آموزشگاه های فنی و حرفه ای برای اینکه بتوانند دستورالعمل های سازمان را اجرا کنند ساعات زیادی از روز را صرف انجام کارهای دست و پاگیر می کنند، کاغذ بازی و نامه نگاری های مربوط به آموزشگاه هیچ گاه تمامی ندارد، کارهای اضافه رشته، امورات مربیان، کارآموزان، قرارداد ها و تکمیل پرونده و سایر نامه نگاری های اداری که همگی جزء وظایف مدیران می باشند سبب شده است تا زمان و انرژی زیادی را از دست بدهیم و نتوانیم آنطور که باید و شاید به رسالت اصلی خویش که همان آموزش است به طور صحیح بپردازیم.
زمان هایی را باید صرف تبلیغات شود، صرف پرداختن به ایده ها و خلاقیت و نو آوری شود، صرف بازاریابی شود متاسفانه سرف کارهای تکراری و بروکراسی اداری میشود.
این یک حقیقت است که خود کارمندان مراکز فنی و حرفه ای هم این نوع از سیستم را نمی پسندند و در این باره با مدیران آموزشگاه ها هم عقیده هستن که با سیستمی دست و پاگیر روبه رو هستیم و نیاز به اصلاحاتی جدی در این زمینه دیده میشود.
در چنین حالتی یک نرم افزار مدیریت آموزشگاه می تواند بهترین یاریگر مدیران در انجام امورات مربوط به آموزشگاه ها باشد نرم افزاری که خود از دل آموزشگاه برخواسته باشد و هر آنچه را که لازم باشد در آن تعبیه شده و به صورت دقیق و کامل و در زمان کم به انجام رساند.

خصوصیات نرم افزار آموزشگاه فنی و حرفه ای چیست؟

یک نرم افزار آموزشگاه فنی و حرفه ای کاملا متفاوت از سایر نرم افزارهای آموزشگاهی می باشد چرا که اصولا این نوع از آموزشگاه ها ذاتا خود متفاوت از سایر آموزشگاه های دیگر هستند از این رو نخستین و مهمترین مورد، شناخت این آموزشگاه ها و نیازهای نرم افزاری آنها می باشد تا بتوانیم نرم افزاری را ارائه نماییم که به صورت جزء به جزء پوشش دهنده این نیازها باشد و از کلیات فاصله بگیرد.

مورد بعدی در این نوع نرم افزارها که بسیار حائز اهمیت است یکپارچگی نرم افزار است به این صورت که همه بخش های نرم افزار همچون مدیریت کارآموزان، مدیریت شهریه و حسابداری، امور مربیان، پنل پیامکی و سایر موارد همگی در یک نرم افزار  و به صورت مجتمع باشد و نه تنها دوباره کاری‌ها را از بین ببرد بلکه با استفاده از کمترین اطلاعاتی که وارد می کنیم بیشترین خروجی ها را ارائه نماید.

نرم افزار آموزشگاهی ۰ و ۱ چگونه به ما کمک می کند؟

نرم افزار ۰ و ۱ هر آنچه را که شما برای مدیریت آموزشگاهتان لازم دارید را وظیفه دارد که انجام دهد و اینگونه نباشد که شما کاری را بخواهید دستی انجام دهید، بگذارید در این مورد کمی شفاف تر صحبت نماییم.
شما یک کارآموز را با کمترین تایپ و با کمک فیلد ها کشویی از قبل آماده شده توسط نرم افزار ثبت می کنید حال سیستم نرم افزاری با استفاده این اطلاعات ناجیز خروجی های بسیاری را به شما ارائه خواهد نمود از جمله برگه ثبت نام آماده شده،قرارداد آماده شده، کارت عضویت آماده شده، کارنامه آماده شده، برنامه کلاسی آماده شده، فیش پرداختی آماده شده، قراردادن نام کارآموز در دفتر تلفن، قراردادن نام کارآموز در قسمت حضور و غیاب و مواردی از این قبیل  که دیگر نیاز نباشد که شما دوباره در جای دیگری این کارها را انجام دهید همگی باعث می شوند که سرعت انجام امور اموزشگاه ده ها برابر افزایش یابد.

۰ و ۱ به مدیران آموزشگاه دیگر چه کمکی می تواند بکند؟

با وجود نرم افزار آموزشگاه فنی و حرفه ای ۰ و ۱ بسیاری از تجهیزات و ابزاری که فضای آموزشگاه را اشغال نموده اند دیگر نیاز نیست و شما می توانید از فضای موجود استفاده بهینه تری کنید برای مثال:
شما اگر به بخواهید مدارک کارآموزی را نگاه و بررسی کنید و بخواهید برگه جدیدی به آن اضافه کنید باید به کمد مدارک مراجعه و با جستجو در میان تعدادی پوشه یا زونکن، زمانی را صرف زونکن گردی نمایید اما در نرم افزار با طبقه بندی مدارک کارآموزان در فایل های جدا تنها با یک کلیک و بدون صرف زمان همه مدارک نمایان میشود و میتونید از آنها پرینت بگیرید و یا اطلاعات جدیدی را به آن اضافه نمایید.
دیگر نیازی به دفتر تلفن ندارید چرا که دفتر تلفن آماده نرم افزار از میان هزاران شماره، در یک چشم به هم زدن شماره مورد نظر را به شما نمایش میدهد.
شما دیگر نیازی به تایپ نامه های اداری ندارید چرا که آنها از قبل آماده هستند و حتی مهر و امضا شده اند کافی است از آنها پرینت بگیرید و یا با ایمل آن را به مرکز مربوطه ارسال نمایید و دیگر نیازی نباشد حتی خودتان به اداره مراجعه کنید.

در مورد اساتید چه کاری می تواند برای ما انجام دهید؟

معرفی یک مربی آموزشگاه به سازمان و انجام کارهای دست و پاگیر آن را تنها یک مدیر آموزشگاه فنی و حرفه ای میتواند درک کند، اما نگران نیاشید نرم افزار فنی و حرفه ای ۰ و ۱ برای این مشکل هم راهکار دارد شما در فرم معرفی مربیان کافی است اطلاعات شخصی مربی مانند نام و نام خانوادگی و… را وارد کنید و دیگر تمام کارهای را به ۰ و ۱ بسپارید، برای شما قرارداد مربیگری را آماذه به چاپ می کند، درخواست ابلاغ را آماده به چاپ می کند، رشته ها را خودش در درخواست ابلاغ وارد می کند،و در نهایت پرونده مربی آماده  می کند. همچنین مدارک مربی را درپوشه مخصوص قرار میدهد و هر گاه خواستید آماده هستند، مدارک همه مدیران و اطلاعات آنها و شماره تلغن همیشه در دسترس یوده که می توانید به صورت لیستی یا به صورت تکی از آنها پرینت بگیرید.

نرم افزار ۰ و ۱ چقدر ظرفیت ذخیره اطلاعات دارد؟

هیچ محدودیتی در وارد کردن تعداد اطلاعات و رکوردهای اطلاعاتی در این برنامه وجود ندارد و شما می توانید بی نهایت کارآموز و یا مربی و دیگر داده های مربوطه را وارد نمایید و صدها هزار رکورد اطلاعات شما هیچ گونه تاثیری بر عملکرد نرم افزار مانند سرعت و یا دقت آن ندارد، از این مهمتر این است که اگر بخواهید اطلاعات کارآموزی را مانند شماره تلفن از میان صدها هزار کارآموز جستجو نمایید این کار در صدم ثانیه قابل انجام است و در یک چشم به هم زدن شماره تلفن آن کارآموز نمایش داده میشود.

آیا می توان از اطلاعات پشتیبان گرفت؟

هر نرم افزاری باید قابلیت پشتیبان گیری و بازیابی اطلاعات را داشته باشد اما بر خلاف بعضی از نرم افزار ها که مراحل مختلف پشتیبان گیری دارند،نرم افزار ۰ و ۱ تنها با یک کلیک پشتیبان می گیرد و با دو کلیک بازیابی اطلاعات را انجام میدهد و اصولا این پشتیبان گیری برای این است که شما مطمئن باشید هر اتفاقی برای ویندوز شما افتاد و یا کامپیوتر شما از  کار افتاد خیالتان راحت باشد که از داده ها پشتیبان دارید و چیزی از بین نرفته است.

سیستم حسابداری و ثبت شهریه ها به چه صورت است؟

در نرم افزار آموزشگاهی ۰ و ۱ از یک نوع حسابداری بسیار آسان استفاده شده است که کاربر به آسان می تواند آن را درک نماید و شامل قسمت هایی مانند دریافت و پرداخت، درآمد و هزینه، پرداخت شهریه می باشد.
شهریه ها در دو بخش  ثبت می شوند، نخستین بار زمان ثبت نام است که کارآموز مبلغی را پرداخت می نماید این مبلغ می تواند کل شهریه و یا قسمتی از آن باشد و در فرم ثبت نام ثبت می شود.
بخش دیگر ثبت شهریه ها در فرم شهریه ها می باشد که می تواند به صورت یکجا و یا حتی قسطی باشد و به آسانی می توانید شهریه ها را مدیریت نمایید از پرداختی های کارآموز پرینت بگیرید و رسید پرداخت صادر کنید.

گزارشات در نرم افزار آموزشگاهی ۰ و ۱

گزارشات قابل درک و آسان را برای قسمت ها مختلف مانند گزارش شهریه های پرداختی و مانده آنها، ثبت نام شده گان، حقوق اساتید، دریافت و پرداخت و هزینه و درآمد را می توانید به صورت نموداری و یا لیستی و در بازه هایی از تاریخ و یا حتی یک تاریخ خاص مشاهده و پرینت بگیرید که با این کار می توانید دید بهتری از وضعیت آموزشگاه داشته باشید.

نرم افزار ۰ و ۱ چه امکانات جانبی دیگری دارد؟

از دیگر امکاناتی که همراه نرم افزار هست می توان مواردی همچون نظرسنجی، لغت نامه زبان تخصصی کامپیوتر با قابلیت سرچ فارسی و انگلیسی، قبلیت عکاسی با دوربین کامپیوتر و یا لپ تاب حهت استفاده عکس در برگه ثبت نام و کارنامه و کارت عضویت و دیگر موارد، آزمون ساز حرفه ای با قابلیت ایجاد سوالات چهار گزینه ای و یا تشریحی و بارم بندی نمرات و همچنین طراحی سربرگ امتحانی و پابرگ امتحانی، ساخت نمودار نمرات جهت قرار دادن بر روی برد آموزشگاه، ثبت یادداشت ها با قابلیت جستجو در میان آنها و همچنین یاداآوری یادداشت در تاریخ خاص و مورد نظر، قابلیت رایت دی وی دی، و امکانات دیگری از این قبیل.

قیمت نرم افزار آموزشگاه فنی و حرفه ای ۰ و ۱

به دلیل استقبال زیادی از آموزشگاه ها از نرم افزار ۰ و ۱ و فروش تعداد بالا قیمت آن نیز نسبت به سایر نرم افزارها بسیار پایین تر است و ما معتقد به فروش بیشتر با سود کمتر می باشیم و از نظر ما هیچ گاه قیمت بالا نمی تواند نشانه کیفیت بالا باشد بلکه اتفاقا برعکس یک نرم افزار با قیمت بسیار مناسب می تواند کیفیت عالی نیز داشته باشد.
برای آشنایی بیشتر می توانید مقاله کوتاه چرا نرم افزار مدیریت آموزشگاه ۰ و ۱ را نیز مطالعه نمایید.

چگونه نرم افزار ۰ و ۱  را تهیه نمایم

شما عزیزان می توانید برای تهیه برنامه از طریق تماس تلفنی، واتساپ، و یا پرکردن فرم مشاوره که همگی در این سایت موجود هستند با ما ارتباط بگیرید تا از طربق بهره گیری از مشاوره های رایگان بتوانید بهترین محصول مناسب آموزشگاه خود را انتخاب نمایید.

ارتباط با کارشناس فروش

جهت خرید این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش:لطیفی

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09902573492

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: karesan081@yahoo.com

درخواست مشاوره

مجموعه نپا شما را به خرید بهترین نرم افزار مدیریت آموزشگاه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس بگیرید