درخواست مشاوره

مجموعه نپا شما را به خرید بهترین نرم افزار مدیریت آموزشگاه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

نرم افزار آموزشگاه و ثبت شهریه ها

آنچه در این مقاله می خوانید...

پرداخت شهریه در ابتدای دوره پرداخت شهریه در نرم افزار آموزشگاه ۰ و ۱
نرم افزار آموزشگاه و ثبت شهریه ها

نرم افزار آموزشگاه ۰ و ۱ ثبت شهریه ها و پرداختی های دانشجویان را به صورت پرداخت در ابتدای دوره و پرداخت نقدی و یا اقساطی فراهم نموده است که می توان در زمان ثبت نام مبلغ پرداختی ابتدای دوره را ثبت نمود و سپس باقی شهریه ها را در فرم شهریه ها ثبت نمود.

پرداخت شهریه در ابتدای دوره

دانش پذیران در زمان ثبت نام می توانند تمام و یا مقداری از شهریه خود را پرداخت نمایند که در همان زمان ثبت نام و در فرم ثبت نام ثبت خواهد شد و دیگر نیازی نخواهد بود که فرم شهریه ها مراجعه نمود و البته این پرداختی به فرم شهریه ها انتقال داده خواهد شد.

در همین فرم ثبت نام و با پرداخت مبلغ در ابتدای دوره می توان رسید پرداختی را برای کاربر چاپ نمود و یا می توان به فرم شهریه ها مراجعه و فاکتور را به صورت کامل تر که شامل مقدار پرداختی و مقدار مانده و… است را چاپ نمود و به کارآموز تحویل داد.

پرداخت شهریه در نرم افزار آموزشگاه ۰ و ۱

در نرم افزار آموزشگاهی ۰ و ۱ می توان شهریه های پرداخت نشده را در فرم پرداخت شهریه مدیریت نمود.البته اگر دانشپذیر همه شهریه را در ابتدای دوره و در زمان ثبت نام پرداخت نموده باشد دیگر نیازی به این کار نیست.

اگر دانشجو در ابتدای دوره مقداری از شهریه را پرداخت نموده باشد و مقداری از آن باقیمانده باشد می توان مبالغ مانده را در فرم شهریه ها مدیریت نمود و آن را برای دانشپذیر قسط بندی کرد.

در فرم پرداخت شهریه ها خود نرم افزار به شما راهنمایی خواهد داد که مراحل راچگونه ادامه دهید مثلا زمانی که پرداختی جدید را کلیک می کنید به شما خواهد گفت که مقدار پرداخت نشده و مانده شهریه چقدر است و سپس در پیام بعدی از شما سوال خواهد نمود که دانشجو چه مقدار از این مبلغ را می خواهد در حال حاضر پرداخت نماید.

بنابراین شما به سادگی و به کمک نرم افزار ۰ و ۱ و به صورت ویزادی و مرحله به مرحله می توانید پرداختی شهریه ها را داشته باشید.

ارتباط با کارشناس فروش

جهت خرید این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش:لطیفی

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09902573492

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: karesan081@yahoo.com

درخواست مشاوره

مجموعه نپا شما را به خرید بهترین نرم افزار مدیریت آموزشگاه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس بگیرید