درخواست مشاوره

مجموعه نپا شما را به خرید بهترین نرم افزار مدیریت آموزشگاه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

نرم افزار آموزشگاه و لیست ثبت نام شده ها

آنچه در این مقاله می خوانید...

نمایش لیست ثبت نامی ها در نرم افزار آموزشگاهقابلیت جستجو در فرم ثبت نام برنامه آموزشگاهی ۰ و ۱
نرم افزار آموزشگاه و لیست ثبت نام شده ها

نرم افزار آموزشگاه دارای لیست ثبت نامی ها میباشد که توسط خود برنامه ۰ و ۱ ایجاد می شود. این لیست شامل مشخصات دانشپذیران می باشد که می توان از میان هزاران ثبت نامی به راحتی فرد مود نظر را جستجو نمود و به مشخصات و تصویر او دسترسی داشت.

نمایش لیست ثبت نامی ها در نرم افزار آموزشگاه

بعد از ثبت نام هر کارآموز مشخضات آن کارآموز در فرم دیگری به نام فرم ثبت نامی ها ثبت می شود که این اطلاعات میتواند شامل اطلاعات فردی و نمرات کلاسی و تئوری و عملی باشد. اطلاعات هر دانشپذیر به صورت سطری نمایش داده می شود و با رفتن بر روی هر سطر تصویر مربوط به آن دانشپذیر نیز نمایش داده می شود.

فرم لیست ثبت نام شده ها دارای امکانات متعددی می باشد برای نمونه می توانید به فیلتر کردن داده ها بپردازید مثلا تنها اطلاعات مربوط به یک دانشپذیر را می توانید نمایش دهید. همچنین قابلیت پیش نمایش چاپ و نیز چاپ اطلاعات این فرم به راحتی امکانپذیز می باشد. در قسمت لیست ثبت نامی ها شما می توانید به آسانی توسط نوارهای پیمایشی فرم را به صورت عمودی و نیز افقی پیمایش نمایید.

از دیگر خصوصیات این فرم از داده ها این است که این قابلیت وچود دارد تا اندازه و عرض هر فیلد اطلاعات را تغییر داد و در فیلد هایی که اطلاعات زیادی وارد شده است به آسانی بتوان کل اطلاعات آن فیلد را نمایش داد. همچنین توسط دکمه های نویگیشن می توانید با یک کلیک به سطر اول و یا سطر آخر و نیز به سطرهای قبلی و یا بعدی بروید.

جستجو در ثبت نام شده ها

قابلیت جستجو در فرم ثبت نام برنامه آموزشگاهی ۰ و ۱

در فرم لیست ثبت نام شده های نرم افزار آموزشگاه ۰ و ۱ شما می توانید بر اساس تمامی فیلد های اطلاعاتی جستجو را انجام دهید و این جستجو با سرعت بسیار بالا قابل انجام است بنابراین می توانید بر اساس مواردی همچون نام دانشپذیر و یا نام خانوادگی، نام پدر، کد ملی، شماره شناسنامه و یا حتی تلفن و کد دانشجو به جستجوی اطلاعات مورد نظرتان بپردازید.

ارتباط با کارشناس فروش

جهت خرید این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش:لطیفی

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09902573492

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: karesan081@yahoo.com

درخواست مشاوره

مجموعه نپا شما را به خرید بهترین نرم افزار مدیریت آموزشگاه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس بگیرید