درخواست مشاوره

مجموعه نپا شما را به خرید بهترین نرم افزار مدیریت آموزشگاه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

نرم افزار آموزشگاه و مدیریت تجهیزات موجود در آن

آنچه در این مقاله می خوانید...

نرم افزار آموزشگاه و مدیریت تجهیزاتچاپ تجهیزات در نرم افزار آموزشگاه
نرم افزار آموزشگاه و مدیریت تجهیزات موجود در آن

نرم افزار آموزشگاه و مدیریت تجهیزات آن بسیار آسان و سریع انجام می شود. هر آموزشگاهی یک سری از امکانات و تجهیزات اداری و آموزشی دارد که نیاز به مدیریت و ثبت آنها وجود دارد تا بتوانیم از بین رفتن و گم شدن آنها جلوگیری نماییم.

نرم افزار آموزشگاه و مدیریت تجهیزات

به نظر شما چرا باید و یا بهتر است که تجهیزات مختلف یک آموزشگاه ثبت شود؟ این سوالی است که جوابش می تواند شامل موارد زیادی باشد از جمله اینکه شما می دانید که دقیقا چه کالاهایی و با چه مشخصاتی دارید و اینکه اگر بخواهید دنبال یک کالای خاص بگردید می توانید سریعا آن را جستجو نمایید تا برنامه به شما بگوید جای دقیق آن کجاست.

شما با باز نمودن فرم تجهیزات می توانید به آسانی از میان تجهیزات قبلی جستجو نمایید و برای این کار کافی است تا در فیلد جستجو نام آن کالا را وارد نمایید. هر کالا در این فرم دارای یک کد، نام، مشخصات و محل قرارگیری آن و همچنین تاریخ ثبت آن می باشد. بنابراین به راحتی می توانید به تجهیزات آموزشگاه نظم دهید تا مکان هر کدام را بدانید و ثبت کنید.

تعداد کالاها و تجهیزاتی که می توانید ثبت نمایید تا صدها هزار قلم هم امکانپذیر خواهد بود و در این مورد هیچ نگرانی وجود ندارد. در صورتی که بخواهید می توانید مشخصات یک کالا را به آسانی ویرایش نمایید و همچنین می توانید یک کالا را حذف می کنید.

چاپ تجهیزات در نرم افزار آموزشگاه

در نرم افزار مدیریت آموزشگاه ۰ و ۱ شما می توانید به آسانی از امکانات و کاالاهایی که ثبت نموده اید پرینت بگیرید این کالاها می تواند یک کالای خاص باشد و یا لیستی از کالاهایی باشد که شما در فرم دارید. همچنین می توانید کالاها را فیلتر نموده و فقط از مشخصات یک کالا چاپ بگیرید.

ارتباط با کارشناس فروش

جهت خرید این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش:لطیفی

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09902573492

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: karesan081@yahoo.com

درخواست مشاوره

مجموعه نپا شما را به خرید بهترین نرم افزار مدیریت آموزشگاه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس بگیرید