درخواست مشاوره

مجموعه نپا شما را به خرید بهترین نرم افزار مدیریت آموزشگاه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

نرم افزار برای آموزشگاه با قیمت ارزان

آنچه در این مقاله می خوانید...

مراحل شروع به کار با برنامه آموزشگاهیامکانات و قیمت نرم افزار برای آموزشگاه
نرم افزار مدیریت آموزشگاه

نرم افزار برای آموزشگاه با قیمت مناسب پوشش دهنده تمامی نیازهای آموزشگاه با امکانات و توانایی های بسیار زیاد و محیط کاربری آسان و کاربر پسند است که بنا به سیاست های شرکت و افزاریش تعداد مشتریان با قیمت مناسبی عرضه می شود به نحوی که رضایت کاربران را به صورت صدر درصد به همراه دارد.

مراحل شروع به کار با برنامه آموزشگاهی

کاربران می گویند که نرم افزار برای آموزشگاه خود را در کمتر از ده دقیقه نصب و راه اندازی کرده اند پس نگران این قسمت از کار نباشید چرا که نرم افزاری بسیار قدرتمند و توانا را در یک زمان چند دقبقه ای نصب کرده و با آن کار می کنید.

محیط کار به نرم افزار بسیار آسان است و بیشتر کاربران شاید نزدیک به ۹۵ درصد نیاز به آموزش ندارند و معمولا از کاربران می خواهیم که تا ۴۸ ساعت با برنامه کار کنند و اگر نیاز به آموزش داشتند آنگاه آموزش لازم از طربق برگزاری یک وبینار ۲ ساعته و ارسال ویدیو های آموزشی کار به نرم افزار انجام میشود.

یک پشتیبان فنی به همیشه با ۳ روش همراه شماست و مستفیما با او در ارتباط هستید از طربق موبایل از طریق واتساب و از طریق وبینار پس هر لحظه از شبانه روز هر سوالی در مورد نرم افزار یا کار با آن و غیره داشتید سریعا پشتیبان فنی شما را راهنمایی و کمک می کند.

امکانات و قیمت نرم افزار برای آموزشگاه

نرم افزار مدیریت آموزشگاه ۰ و ۱ همه امکانات و توانایی های لازم را برای مدیریت آموزشگاه دارد و با تحلیل قدرتمندی که دارد به همه نیازمندی های مدیران توجه داشته است بنابراین شما با یک نرم افزار جامع و کامل روبه رو هستید.

با توجه به اینکه نرم افزار برای آموزشگاه های مختلف طراحی و تولید شده است و برای مثال نرم افزار آموزشگاه فنی و حرفه ای با برنامه آموزشگاهی زبان انگلیسی متفاوت است و امکانات متفاوتی هم دارد و هر کدام برنامه مخصوص به خود را دارند ضمن اینکه نرم افزار برای آموزشگاه ها دارای انواعی همچون تحت ویندوز تک کاربره و تحت شبکه چند کاربره و تحت وب می باشد که با هم توانایی های متفاوتی دارند.

بنابراین برای اینکه برنامه مناسبی برای آموزشگاه شما انتخاب و راه اندازی شود باید از قبل مشخص کنید که اولا آموزشگاه شما در کدام دسته قرار دارد: آموزشگاه فنی و حرفه ای، آموزشگاه زبان، آموزشگاه علمی و کنکور، آموزشگاه هنری و موسیقی و یا آموزشگاه رانندگی و سایر موسسات.

در مرحله بعدی با مشاوره با کارشناسان نوع برنامه تحت ویندوز و تحت شبکه و یا تحت وب را نیز انتخاب نمایید.

قیمت برنامه های مدیرت آموزشگاهی این مجموعه نسبت به توانایی و امکاناتی که دارند بسیار ارزان و مناسب است.

ارتباط با کارشناس فروش

جهت خرید این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش:لطیفی

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09902573492

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: karesan081@yahoo.com

درخواست مشاوره

مجموعه نپا شما را به خرید بهترین نرم افزار مدیریت آموزشگاه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس بگیرید