درخواست مشاوره

مجموعه نپا شما را به خرید بهترین نرم افزار مدیریت آموزشگاه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

نرم افزار حسابداری آموزشگاه علمی آزاد

آنچه در این مقاله می خوانید...

آشنایی با برنامه حسابداری آموزشگاهیسادگی کار با سیستم حسابداری آموزشگاهبعضی از امکانات نرم افزار حسابداری آموزشگاه علمیتهیه ٰنرم افزار حسابداری آموزشگاه علمی آزاد
نرم افزار حسابداری آموزشگاه علمی آزاد

تحربه نشان داده است که موسسات آموزشی بدون یک سیستم حسابداری نرم افزاری نمی توانند مدیریتی موفق داشته باشند و استفاده از یک نرم افزار حسابداری آموزشگاه علمی آزاد می تواند بسیار راهگشا باشد.
نرم افزار حسابداری مناسب آموزشگاه باید با وجود اینکه قدرتمند عمل نماید و بتوانید اصول خسابداری را به خوبی رعایت کند اما باید در سطحی ساده تر این نوع حسابداری را در خود تعبیه داشته باشد تا کاربرانی که با علم حسابداری آشنایی چندانی ندارند بتوانند به راحتی با آن ارتباط برقرار نمایند.

آشنایی با برنامه حسابداری آموزشگاهی

آشنایی با برنامه حسابداری آموزشگاهی

نرم-افزار حسابداری آموزشگاه علمی آزاد شامل قسمت هایی همچون مدیریت درآمد ها و هزینه های عملیاتی، دریافت و پرداخت وجه، مدیریت شهریه ها، مبالغ برگشتی، امور فروشگاهی و صدور فکتور و فیش های مختلف و انواعی از گزارشات مانند گزارشات دریافت و پرداخت، گزارش بدهکاران و بستانکارن، و گزارشاتی مانند صورت سود و زیان و مواردی از این قبیل  می باشد تا مدیران آموزشگاه ها بتوانند بر اساس آنها تصمیم گرفته و با استفاده از تجزیه و تحلیل آنها تصمیمات مالی درستی و به موقعی را اتخاذ نمایند.

سادگی کار با سیستم حسابداری آموزشگاه

خوشبختانه در تحلیل و پیاده سازی این برنامه از ماژولها و ابزارهای حسابداری قابل درک و آسان استفاده شده است که هیچ گونه نگرانی در مورد چگونگی کار با آن وجود ندارد و بسیار آسان است و تمامی امکانات آن داخل نرم افزار تعبیه شده و به صورت یکپارچه میباشد.

بعضی از امکانات نرم افزار حسابداری آموزشگاه علمی

  • استفاده از داده های ثبت شده دانشپذیران مانند پرداخت ابتدای دوره و پرداخت شهریه ها و همچنین سایر دریافتی ها و پرداختی ها به عنوان داده های ورودی سیستم حسابداری و بدون نیاز به ورود جداگانه اطلاعات.
  • تحزیه و تحلیل داده های ورودی پس از انجام محاسبات لازم بر روی آنها و تبدیل به خروچی های مناسب و قابل فهم برای کاربر و در ترنهایت ردیابی این داده ها جهت کنترل و نظارت بر امور مالی آموزشگاه.
  • صدور انواع گزارشات مالی  همانند صورت حساب سرمایه، صورت سود و زیان، ترازنامه، لیست بدهکاران، پرداختی های، گردش مالی دانشپذیر و سایرمواردی از این قبیل.
  • امکان صدور انواع اسناد حسابداری و فیش های پرداختی و همچنین فاکتور های خرید و فزوش و امور مربوط به فروشگاه آموزشگاه.
  • اقلام خریداری شده توسط این سیستم حسابداری قابل ردیابی می باشند می توان به  اطلاعاتی مانند مقدار و نوع، اقلام، تاریخ سفارش و… دسترسی داشت و پرینت گرفت.
  • ثبت فرایند و روش های مدیریت اموال و کاهش استهلاک اموال
  • و غیره

تهیه ٰنرم افزار حسابداری آموزشگاه علمی آزاد

برای خرید و دریافت از طریق ارتیاط با مشاورین به کمک تلفن، واتساپ، و یا پر کردن فرم مشاوره در این سایت می توانید با ما در ارتباط باشید و سفارشات خود را اعلام نمایید این مشاوره ها کاملا رایگان و به صورت ۲۴ ساعته می باشد.

همچنن می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر نرم افزار آموزشگاه ۰ و ۱ را مطالعه فرمایید.

 

ارتباط با کارشناس فروش

جهت خرید این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش:لطیفی

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09902573492

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: karesan081@yahoo.com

درخواست مشاوره

مجموعه نپا شما را به خرید بهترین نرم افزار مدیریت آموزشگاه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس بگیرید