درخواست مشاوره

مجموعه نپا شما را به خرید بهترین نرم افزار مدیریت آموزشگاه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

نرم افزار مدیریت آموزشگاه آپشنال و جذاب

آنچه در این مقاله می خوانید...

چگونگی سفارش و دریافت امکانات جدید نرم افزار آموزشگاهیقابلیت های نسخه فعلی برنامه آموزشگا از نظر مرتفع نمودن نیازمندی های کاربران
نرم افزار مدیریت آموزشگاه آپشنال

نرم افزار مدیریت آموزشگاه آپشنال این خاصیت را دارد که کاربران بتوانند نیازمندی های خود را سفارش دهند تا بر روی برنامه اعمال شوند.

چگونگی سفارش و دریافت امکانات جدید نرم افزار آموزشگاهی

کاربران در صورتی که احساس کنند نیازمندی های خاصی دارند و این نیازها در برنامه تعبیه نشده است می توانند آن را با پشتیبان فنی خود در میان بگذارند و کارشناس فنی درخواست را به واحد فنی ارسال می نماید و در صورتی منطقی بودن و همچنین نبود این نیاز در نرم افزار آنگاه این نیاز نیز به صورت رایگان به برنامه افزوده خواهد شد.

 

بنابراین روز به روز بر قدرت برنامه آموزشگاهی ۰ و۱ افزوده می شود چرا که هر روز امکانات جدیدی که از نیاز کاربر آن سرچشمه می گیرد به نرم افزار مدیریت آموزشگاهی ۰ و ۱ افزوده می شود.

 

زمان لازم برای اعمال نیازمندی های جدیدی و کاربردی مشتری بستگی به درخواستی دارد داده می شود برخی از نیازمندی ها بسیار سریع انجام می شوند اما برخی دیگر نیازمند زمان و انرژی بیشتری هستند اما نگران نباشید تیم نرم افزاری ۰ و ۱ در کمترین زمان ممکن آن را انجام خواهد داد.

با توجه به اینکه در حال حاضر نسخه  ۱۵ این برنامه عرضه شده است و در طول سالیان متمادی و ورژن های مختلف هر روز بر امکانات و توانایی های این برنامه کاربردی افزوده شده است و کاربران زیادی در حال کار با آن هستند بنابراین این اطمینان می رود که نرم افزار آموزشگاهی۰ و ۱ امتحان خود را پس داده است.

نرم افزار آموزشگاه آپشنال

قابلیت های نسخه فعلی برنامه آموزشگا از نظر مرتفع نمودن نیازمندی های کاربران

نرم افزار مدیریت آموزشگاه ۰ و ۱ یک برنامه جامع و کامل است که تمامی نیازمندی های مدیریت آموزشگاه را پوشش می دهد و هر آنچه را که لازمه یک مدیریت صحیح و سریع و البته قدرتمند باشد در این برنامه وجود دارد.

ده ها فرم که هر کدام خود شامل ده ها ابزار و توانایی است سبب شده است تا صدها نوع امکانات در اختیار کاربران برای مدیریت یک آموزشگاه موفق قرار داشته باشد

ارتباط با کارشناس فروش

جهت خرید این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش:لطیفی

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09902573492

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: karesan081@yahoo.com

درخواست مشاوره

مجموعه نپا شما را به خرید بهترین نرم افزار مدیریت آموزشگاه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس بگیرید