درخواست مشاوره

مجموعه نپا شما را به خرید بهترین نرم افزار مدیریت آموزشگاه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

نرم افزار مدیریت آموزشگاه اختصاصی

آنچه در این مقاله می خوانید...

نگاهی به تفاوت سیستم های آموزشگاهی با همدیگرفواید اختصاصی بودن نرم افزار آموزشگاه

نرم افزار مدیریت آموزشگاه ۰ و ۱ به صورت اختصاصی برای آموزشگاه های مختلف طراحی و تولید شده است و در تحلیل و بررسی این آموزشگاه ها سعی بر آن شد تا در ساخت این برنامه ها به تفاوت سیستم های آن ها با همدیگر توجه ویژه شود و این تفاوت‌ها در برنامه‌ها به خوبی پیاده سازی شود.

نگاهی به تفاوت سیستم های آموزشگاهی با همدیگر

با وجود شباهت‌های زیادی که سیستم های آموزشگاهی با همدیگر  دارند اما دارای تفاوت های اساسی و بنیادی زیادی نیز هستند چرا که اهداف متفاوتی با همدیگر دارند مثلا یک آموزشگاه هنری و موسیقی که در زمینه آموزش هنر و موسیقی در حال فعالیت می‌باشد با یک آموزشگاه فنی و حرفه ای که بیشتر بر روی مهارت های اشتغال زایی مانور میدهد کاملا متفاوت می باشد و دارای دستور العمل ها و روال های کاری و آموزشی و سیستمی متفاوتی باهمدیگر می باشند که این امر سبب شد تا این آموزشگاه ها هر کدام نیازمند برنامه ای مخصوص به خود باشند که کاملا منطبق با نیاز آنها باشد.

برای اثبات این امر کافی است شما جای دو مدیر آموزشگاه مختلف را با هم عوض نمایید و از آنها بخواهید که به مدت یک هفته آموزشگاه را مدیریت نمایند در این حالت آنها متوجه تفاوت های عمیق در دو سیستم خواهند شد.

فواید اختصاصی بودن نرم افزار آموزشگاه

در نرم افزار های اختصاصی فواید بیشماری وجود دارد که برنامه ای کاربردی را رقم می زند و ما در اینجا به اختصار به چند مورد اشاره می نماییم:

پوشش تمام نیازمندی های آموزشگاه مربوطه هدف اصلی از تولید نرم افزار اختصاصی دقیقا همین مورد است هر چند برای شرکت های نرم افزاری هزینه بردار و زمان بر است که سیستم های آموزشگاهی را جدا جدا تحلیل و بررسی نمایند اما در نهایت کار ارزشمند خواهد شد و ارزشش را دارد.

آسان بودن برنامه اختصاصی شده برای کاربران و مدیران زمانی که کاربر پشت نرم افزار می نشیند و با آن کار می کند این حس را دارد که در داخل آموزشگاه در حال قدم زدن و یا نوشیدن چای است و کارها در حال انجام شدن هستند.

آموزش سریع نیروهای جدید در آموزشگاه ها معمولا نیروها ممکن است عوض شوند یا مثلا نیروهای جدید مشغول به کار شوند که این امر سبب می شود تا آموزشگاه دچار هزینه هایی مانند نیاز به آموزش دوباره به نیروها و صرف زمان و انرژی شود که با وجود نرم افزار مدیریت آموزشگاه آختصاصی بسیار آسان ۰ و ۱ مخصوص به هر آموزشگاه این کار هزینه خواهد بود.

 

ارتباط با کارشناس فروش

جهت خرید این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش:لطیفی

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09902573492

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: karesan081@yahoo.com

درخواست مشاوره

مجموعه نپا شما را به خرید بهترین نرم افزار مدیریت آموزشگاه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس بگیرید