درخواست مشاوره

مجموعه نپا شما را به خرید بهترین نرم افزار مدیریت آموزشگاه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

نرم افزار مدیریت آموزشگاه علمی با توانایی های منحصر به فرد

آنچه در این مقاله می خوانید...

نرم افزار مدیریت آموزشگاه علمی اختصاصی شدهنرم افزار مدیریت آموزشگاه علمی با توانایی نصب بسیار آسان
نرم افزار مدیریت آموزشگاه علمی

نرم افزار مدیریت آموزشگاه علمی با تحلیل قدرتند و اختصاصی شده برای این موسسه ها از نیازهای ضروری می باشد تا این آموزشگاه ها بتوانند آموزشگاه را از جنبه های مختلفی همچون مدیریت کلاس ها و دوره ها، مدیریت دانش آموزان، مدیریت پرسنل، مدیریت مالی و حسابداری و… مدیریت نمایند.

نرم افزار مدیریت آموزشگاه علمی اختصاصی شده

نرم افزار مدیریت آموزشگاه علمی اختصاصی شده

بی شک هر آموزشگاهی دارای سییستمی خاص می باشد و نمی توان برای همه آموزشگاه ها از یک نرم افزار استفاده نمود از این رو اختصاصی نمودن این نرم افزار برای این نوع از آموزشگاه ها سبب شده است تا کوچکترین جزئیات آنها مد نظر قرار داده شود و همه نیازهای آنها مو به مو در برنامه تعبیه شود.

نرم افزار آموزشگاه عمی صفر و یک که از آخرین متدولوژی های روز دنیا برای تولید و طراحی بهره برده است برنامه ای کاملا کاربردی و قدرتمند را در اختیار کاربرانش قرار می دهد. این برنامه دارای خصوصیاتی عالی مباشد که آن را از سایر برنامه ها متمایز نموده است.

محیط کاربری کاربر پسند، ظاهری زیبا، سرعت فوق العاده بالا، جستجوی سریع و آنی اطلاعات، ذخیره و بازیابی اطلاعات به صورت آسان و سریع، پشتیبان گیری و بازیابی اطلاعات، پنل پیامکی، سیستم فروشگاهی آسان و قدرتمند با قابلیت تعریف کلا و خدمات و نیز ارائه فاکتور، سیستم حسابداری آسان، گزارشات بسیار متنوع ، انوع چاپ، پیکر بندی اطلاعات آموزشگاه و.. از خصوصیات کلی این برنامه کاربردی می باشد.

یک از خصوصیات عالی این نرم افزار آموزشگاهی ۰ و ۱ محیط کاربری آسان و زیبای آن است به نحوی که نزدیک به ۱۰۰ درصد کاربران از کار با برنامه رضایت کامل را دارند که این خود می توان مزیت بسیار بزرگی باشد ضمن اینکه برنامه دارای هسته ای محکم و قدرتند می باشد و در انجام امور خود بسیار دقیق نیز عمل می نماید.

نرم افزار مدیریت آموزشگاه علمی با توانایی نصب بسیار آسان

نصب و راه اندازی این برنامه قدرتمند بسیار است و شما با هر بار عوض کردن ویندوز خود ویا ارتقای آن به نسخه های بالاتر هیچ نیازی به شرکت تولید کننده ندارید چرا که یک ستاپ فارسی به کمک شما می آید و به راحتی می تواند با چند کلیک بر روی دکمه بعدی این نرم افزار را نصب نمایید.

بعد از نصب هر بار برنامه می توانید داده ها را نیز بر روی نرم افزار بازیابی نمایید تا تمامی اطلاعاتی را که که قبلا بر روی برنامه داشته اید دوباره در دست رستان قرار گیرد به نحوی که انگار شما هیچ تغیییری در سیستم خود نداشته اید.

ارتباط با کارشناس فروش

جهت خرید این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش:لطیفی

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09902573492

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: karesan081@yahoo.com

درخواست مشاوره

مجموعه نپا شما را به خرید بهترین نرم افزار مدیریت آموزشگاه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس بگیرید