درخواست مشاوره

مجموعه نپا شما را به خرید بهترین نرم افزار مدیریت آموزشگاه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

نرم افزار مدیریت آموزشگاه و واژه نامه لغات تخصصی آن

آنچه در این مقاله می خوانید...

کاربرد واژه نامه در نرم افزار مدیریت آموزشگاهجستجو در واژه نامه برنامه آموزشگاهچاپ کردن لغات مورد نظر در فرهنگ لغت فارسی به انگلیسی
واژه نامه لغات تخصصی در نرم افزار مدیریت آموزشگاه

نرم افزار مدیریت آموزشگاه دارای یک واژه نامه تخصصی است که نزدیک به ۵۰۰ لغت تخصصی کامپیوتر و نیز اصطلاحات خاص را در خود دارد که به زبان فارسی ترجمه شده اند و می توان از آنها به راحتی پرینت گرفت و در میان آنها به زبان فارسی و یا زبان لاتین به جستجو پرداخت و لغت مورد نظر خود را در یک چشم به هم زدن پیدا نمود.

کاربرد واژه نامه در نرم افزار مدیریت آموزشگاه

در نرم افزار مدیریت آموزشگاه ۰ و ۱ یک واژه نامه حرفه ای تعبیه شده است که شامل لغات تخصصی که در رایانه استفاده شده اند به زبان انگلیسی و معانی فارسی آنها است. کاربر به راحتی می تواند لغاتی را که در زمان کار با رایانه می بیند معنی کند و به راحتی با کامپیوتر ارتباط برقرار نماید این کار سبب می شود نیازی به نرم افزارهای دیگر و یا کتاب های ترجمه نباشد.

تمامی لغات کاربردی هستند و از ابتدایی ترین آنها مانند کلماتی همچون کامپیوتر و استارت شروع می شود تا به لغات تخصصی که در قسمت های کنترل پنل است می رسد. باز کردن و دسترسی به لغات این برنامه بسیار سریع قابل انجام است و نیز این قابلیت وجود دارد تا شما لغات را ویرایش نمایید مثلا لغات جدیدی اضافه نمایید و یا لغات قبلی را ویرایش نموده و به معانی آنها اضافه نمایید.

این واژه نامه از سه ستوان تشکیل شده است که شامل ردیف، لغت به انگلیسی و نیز لغت به فارسی است. و نیز دارای دکمه هایی همچون جدید است که به راحتی می توانید بر روی آن کلیک نموده و واژه جدیدی را به قبلی ها اضافه نمایید. ذکر این نکته نیز خالی از لطف نیست که می توانید توسط دکمه هایی مانند رفتن به آخرین و یا رفتن به اولین به رکوردهای اول و آخر بروید و نیز نوارهای پیمایشی به ما کمک می کنند تا این فرم را پیمایش نمایید.

تعداد رکورد ها یا کلمه هایی که شما می توانید در این برنامه ثبت نمایید به صدها هزار و حتی صدها میلیون هم امکانپذیر است و هیچ گونه محدودیتی در ثبت نیست و حتی می توانید معانی مختلفی از یک واژه را برایش ثبت نمایید.

جستجو در واژه نامه برنامه آموزشگاه

جستجو در واژه نامه برنامه آموزشگاه

در واژه نامه نرم افزار آموزشگاهی ۰ و ۱ این امکان وجود دارد که شما داده های مورد نظر که همان لغات هستند را جستجو نمایید. جستجو در این فرم بسیار سریع است و از میان هزاران لغت ثبت شده می توانید در کسری از ثانیه لغت مورد نظر خود را بیابید و شما تنها با وارد کردن یکی دو حرف از کلمه مورد نظر آن را مشاهده خواهید نمود.

شما در واقع زمانی که عمل سرچ را انجام می دهید به نوعی لغات را فیلتر نموده اید و تنها لغاتی از پایگاه داده به شما نمایش داده خواهد شد که شما آنها را جستجو نموده اید. ضمن اینکه شما هم می توانید به جستجوی داده های لاتین بپردازید و هم اینکه می توانید سرچ را بر اساس ترجمه ها و کلمات فارسی انجام دهید.

چاپ کردن لغات مورد نظر در فرهنگ لغت فارسی به انگلیسی

چاپ کردن لغات مورد نظر در فرهنگ لغت فارسی به انگلیسی

امکان پرینت گرفتن از فرهنگ لغت نرم افزار آموزشگاه ۰ و ۱ به راحتی امکانپذیر است حتی این امکان وجود دارد آن را به عکس تبدیل کنید با فرمت های مختلقی که دوست دارید و نیز این امکان وجود دارد که این فرهنگ لغت را به صورت یک پی دی اف نیز در خروجی نشان دهید و سپس آن را به دانشپذیرانتان ارائه نمایید.

قبل از چاپ می توانید پیش نمایشی از چاپ را نیز مشاهده نمایید. در چاپ هم لغات انگلیسی و هم معنی فارسی آنها نمایش داده خواهد شد و سربرگ آن نیز همان سربرگ آموزشگاه شما می باشد که شامل لوگو و عنواینی است که شما در فرم اطلاعات اولیه آموزشگاه تنظیم نموده اید.

ارتباط با کارشناس فروش

جهت خرید این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش:لطیفی

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09902573492

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: karesan081@yahoo.com

درخواست مشاوره

مجموعه نپا شما را به خرید بهترین نرم افزار مدیریت آموزشگاه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس بگیرید